Керамический обогреватель UDEN-S-100 система "Теплый плинтус"

Обігрівачі системи UDEN-S мають потужність 100 Вт. Працюють за рахунок електрики. Обігрівають приміщення шляхом випромінювання інфрачервоних хвиль.
  • В наличии
В наличии
471 ₴
Система обігрівачів Uden-s - це сучасне обладнання, котре працює за рахунок випромінювання інфрачервоних хвиль. Ці хвилі по відчуттям дуже нагадують лагідні,теплі сонячні промені. Обігрівач працює таким чином, що нагрівається не повітря в кімнаті, а предмети, а тепла енергія між ними обігріває всю кімнату в цілому.
Встановивши поруч з обігрівачем терморегулятора температури ви зможете економити кошти на електриці. Завдяки тому, що при виготовленні обігрівачів використовуються натуральні матеріали UDEN-S дуже швидко нагрівається, а після вимкнення довго охолоняє (близько 1.5 години) продовжуючи обігрівати приміщення. В цілому при вірних розрахунках обігрівач працює 5-7 годин на добу.
Принцип роботи обігрівачів сиситеми "Теплий плінтус" заключається в тому, що при встановленні такого обладнання створюється невидимий теплий бар'єр між вулицею і теплою кімнотою, завдяки чому зменьшуються теплові втрати в приміщенні і вирішується проблема вологих стін чи стін уражений пліснявою.
Параметри обігрівача UDEN-S-100:
- теплова потужність 90-105 Вт.
- довжина - 498 мм.
- висота - 130 мм.
- ширина - 35 мм.

Гарантія виробника 5 років.

Працюємо по всій території України!!!
Телефонуйте, будемо чекати на ваші дзвінки!!!
0968677759//0992399113//
Меню