Керамический инфракрасный обогреватель UDEN-S-300

Обігрівачі UDEN-S-300 мають теплову потужність 300 вт. Обігрівають приміщення шляхом випромінювання ІЧ хвиль.
  • В наличии
В наличии
1029 ₴
Система обігрівачів Uden-s - це сучасне обладнання, котре працює за рахунок випромінювання інфрачервоних хвиль. Ці хвилі по відчуттям дуже нагадують лагідні, теплі, сонячні промені.
Встановивши поруч з обігрівачем терморегулятора температури ви зможете економити кошти на електриці. Завдяки тому, що при виготовленні обігрівачів використовуються натуральні матеріали UDEN-S дуже швидко нагрівається, а після вимкнення довго охолоняє (близько 1.5 години) продовжуючи обігрівати приміщення. В цілому при вірних розрахунках обігрівач працює 5-7 годин на добу.
Принцип роботи опалювального обладнання UDEN-S докорінно відрізняється від звичних для нас батарей. Стандартне обладнання гріє повітря, який нагріває приміщення під час природної циркуляції. Мінусом такої схеми є наявність різних температурних зон: від тридцяти градусів під стелею, до п'ятнадцяти у плінтуса. Такі перепади температури негативно впливають на здоров'я. Крім, того, ускладнюється процес провітрювання кімнати, адже тепло просто «йде» в кватирку. В основі роботи панелей UDEN-S лежить м'яке ІЧ-випромінювання. Це обладнання нового покоління, в якому засноване на принципі прямого низькотемпературного обігріву. Рівномірний випромінювання тепла нагріває предмети, підлоги і стіни приміщення. Повітря гріється від них. Після температурного обміну різниця в температурних зонах складе від одного до трьох градусів. У приміщенні настає тепловий баланс, і відкрите вікно більше не загрожує застудою.
Обігівачі данного зразку є дуже компактрих розмірів і мають естетичний зовнішній вигляд. Завдяки таким своїм габаритним данним дозволяють дуже економити кімнатний простір.

Параметри обігрівача UDEN-S-300:
- теплова потужність 288-336 Вт.
- довжина - 975 мм.
- висота - 240 мм.
- ширина - 35 мм.

Гарантія виробника 5 років.

Працюємо по всій території України!!!
Телефонуйте, будемо чекати на ваші дзвінки!!!
0968677759//0992399113//
Меню