Дизельний двигун «Кентавр» TY2100IT, 24 к.с

Дизельний двигун. 24 к.с. Кількість циліндрів 2 Споряджена маса, кг 240
  • В наличии
В наличии
40460 ₴
Універсальні чотиритактні двигуни внутрішнього згоряння «Кентавр» давно і добре відомі в Україні, відрізняються високою якістю виготовлення, великою питомою потужністю, економічністю, надійністю в роботі, витривалістю і невибагливістю в експлуатації, простотою в обслуговуванні.
Найбільш часто вони знаходять застосування в транспортних засобах і самохідних агрегатах різного призначення - тракторах, мотоблоках, мотокультиваторах, косарках, спеціальних шасі. А також в якості автономного мотопривода для стаціонарних і пересувних механізмів і агрегатів: електростанцій, компресорів, верстатів, насосів, вентиляторів, сільськогосподарського обладнання, іригаційних і зрошувальних систем, лебідок, конвеєрів, транспортерів та інших вантажопідйомних пристроїв. Висока потужність і мала вага дозволяють використовувати ці двигуни для будівельного устаткування і для водного транспорту - човнів, катерів, невеликих яхт.
По конструкції двигуни «Кентавр» підрозділяються на бензинові і дизельні, одноциліндрові і багатоциліндрові, з вертикальним або горизонтальним розташуванням циліндрів, з водяним або повітряним охолодженням. Двигуни з повітряним охолодженням простіші по конструкції, мають меншу вагу, дешевші в придбанні та експлуатації. Двигуни з водяним охолодженням значно менш залежні від температури зовнішнього середовища, ніж двигуни з повітряним охолодженням, і можуть стабільно працювати під навантаженням протягом тривалого часу не перегріваючись.
Бензинові двигуни характеризуються низьким рівнем вібрації і шуму, великою питомою потужністю, добре витримують високі обороти, легко заводяться при низьких температурах, менш вибагливі до якості палива, простіші в обслуговуванні.
До безперечних достоїнств дизельних двигунів відносяться їх висока економічність, велика довговічність, стабільність крутного моменту в широкому діапазоні оборотів колінчастого вала, у тому числі на низьких оборотах. Відсутність системи запалювання робить дизельні двигуни «Кентавр» кращими під час роботи в умовах підвищеної вологості, забрудненості або при небезпеці попадання водяних бризок.

Характеристики:
Кількість циліндрів 2
Номінальна потужність, к.с. (кВт) 24 (17,65)
Номінальна частота обертання
вихідного вала, об / хв 2000
Середня витрата палива, г / кВт*год 249
Споряджена маса, кг 240


Доставка по всій Україні!
Меню